En Ucuz Fiyatı Bul
Anasayfa  Tablet PC  Apple İpad Air 9.7" 64GB WİFİ Gümüş Tablet Pc (MD790TU/A)
Apple İpad Air 9.7
 

Apple İpad Air 9.7" 64GB WİFİ Gümüş Tablet Pc (MD790TU/A)

Apple Tablet PC

Fiyatı :2,137.28 TL
 • Ürün özellikleri

Apple İpad Air Genel Özellikleri


Apple İpad Air 9.7
 

 

 

İpad Air  - Hafifliğin Gücü

Yeni iPad Air Tablet inanılmaz ince ve hafiftir. Ama çok daha güçlüdür ve olağanüstü özelliklere sahiptir. A7 çip, gelişmiş kablosuz bağlantı teknolojisi ve hepsi iOS 7'ye harika bir şekilde entegre edilmiş muhteşem üretkenlik ve yaratıcılık uygulamalarıyla, iPad Air hayal ettiğinizden bile daha fazlasını yapmanızı sağlar. Hayal ettiğinizden bile daha fazla yerde.
 

 

 

 

 

Yepyeni Tasarımıyla İpad, Kilo Kaybetti Güç Kazandı..

iPad Air inanılmaz ince olmasına rağmen, yekpare alüminyum gövdesi sayesinde inanılmayacak kadar sağlamdır. Hacmi ise önceki nesil iPad'e göre neredeyse dörtte bir daha azdır. 469 gram ağırlığıyla yer çekimine meydan okur. Ama iPad Air'i bu kadar olağanüstü yapan şey; zarif gövdesinde bu kadar büyük bir güç ve bu kadar çok özellik bulunmasıdır. Yani, yanınızda daha da düşük bir ağırlık taşıyarak daha da fazla şey yapabilirsiniz.

Apple İpad Air 9.7

Retina Ekran, Farkı Göreceksiniz ve Hissedeceksiniz.

iPad'de ekran her zaman en önemli şey oldu. Bu iPad Air için daha da doğru. Çünkü aygıtın genişliğini azalttık ve ekranın kenarlarındaki çerçeveyi küçülttük. Ama göz alıcı Retina ekranın boyutu tamamen aynı kaldı. Böylece içerikler gözünüzü her zamankinden daha çok doyuracak. 2048 x 1536 çözünürlük ve 3,1 milyonun üzerinde pikselle; fotoğraflar ve videolar çok ayrıntılı ve metinler olağanüstü net görünecek. Pikselleri ayırt edemeyeceksiniz. Sadece görmek istediğiniz şeyi göreceksiniz.

ipad air

İnanılmaz Performans

Apple tasarımı yeni A7 çip, iPad'e 64 bit masaüstü sınıfı mimariyi getiriyor. Bu mimari, yaptığınız her şeyde iki kata kadar daha yüksek işlemci hızı ve grafik performansı anlamına geliyor. Ama ders çalışmak, oyun oynamak, istediğiniz her şeyi; istediğiniz şeylerin hepsini yapmak ve hazırlamak için halen 10 saate kadar pil ömrüne sahipsiniz.

ipad air

Yine Yeniden Mükemmel Pil Ömrü

iPad Air güçlüdür, ama çok güç tüketmez. Önceki nesil iPad'e göre yüzde 20 daha ince ve iki kata kadar daha hızlı olmasına rağmen, yine aynı inanılmaz 10 saatlik pil ömrünü sağlar.1 Çünkü A7 çip sadece daha güçlü değil, aynı zamanda enerji açısından daha verimlidir. Böylece, iPad Air'inizle nereye giderseniz gidin, daha da uzağa gidecek gücünüz kalır.

ipad air

Gelişmiş Kablosuz Teknoloji

Yeni favori uygulamanız, kitabınız veya filminiz. Bir sonraki FaceTime görüşmeniz veya iMessage mesajınız. Ultra hızlı kablosuz bağlantı teknolojisi, sevdiğiniz şeylere doğrudan iPad Air'den erişmenizi sağlar. Bu sayede, bağlantınız her zamankinden daha güçlü ve iletişiminiz her zamankinden daha kesintisiz olur.

ipad air

Özellik Alanı 6

Özellik açıklaması 6, yazılan özellik metni içerisinde insanların arayabileceği kelimeler geçiyor ise, yazının tümünü de göz önünde bulundurarak bold veya italik kullanmaya çalışalım. ayrıca içeriğin tümünde diğer taraflara linklenebilecek genel ve yararlı metinler bulunduğunda, bu metinlerden bir yada iki tane diğer taraflara link koyabiliriz. Sağdaki özelliği tanımlayan resmin ismini aramada bulanabilecek bir metin haline getirmeye özen gösterelim ve resmin title bölümünü gene uygun açıklama ile doldurmaya özen göstermeliyiz.

ipad air

Muhteşem Uygulamalarla Gelir

iPad Air her gün yaptığınız şeyler için mükemmel bir yardımcıdır. Çünkü, e‑postalarınızı kontrol etmek ya da FaceTime aracılığıyla annenizle konuşmak gibi sevdiğiniz gündelik şeyleri yapmanıza yardımcı olan uygulamalarla birlikte gelir. Üstelik iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote şimdi iPad Air ile ücretsizdir.3 Yani sadece iPad Air'inizi kullanarak bir sonraki harika romanınızı yazabilir, sunumunuzu tamamlayabilir ve ev yapımı filminiz için bir beste yapabilirsiniz. Bu uygulamaların hepsi 64 bit mimari için optimize edilmiştir. Bu sayede sorunsuz ve güçlü bir şekilde çalışır; iPad Air'inizi ve sizi her zamankinden daha yetenekli kılar. Çalıştırmaya başladığınız andan itibaren.

ipad air

Diğer iPad Fiyatları 'nı inceleyin.

iPad Fiyatlarını Ucuzdan Pahalıya Sıralı Görmek İçin: En Ucuz iPad Fiyatları

 • Apple İpad Air 9.7" 64GB WİFİ Gümüş Tablet Pc (MD790TU/A) özellikleri
 • Renk
  Gümüş
 • İşlemci
  Apple A7 İşlemci
 • Sabit Disk Kapasitesi
  64 GB
 • Ekran Ebadı
  9.7"
 • Ekran Çözünürlüğü
  2048x1536 piksel
 • Ekran Türü
  Retina
 • 3G
  Yok
 • 4G
  Yok
 • Wi-Fi
  Var
 • HDMI
  Yok
 • Bluetooth Özelliği
  Var
 • USB
  Yok
 • Kulaklık Girişi
  Var
 • Ön Kamera
  Var
 • Arka Kamera
  5 Mp
 • 3D Özelliği
  Var
 • İşletim Sistemi
  iOS
 • Dock (Klavye)
  Yok
 • Garanti
  24 Ay Apple Garantili (Distribütör Firma)
 • Apple İpad Air 9.7" 64GB WİFİ Gümüş Tablet Pc (MD790TU/A) resimleri
Apple İpad Air 9.7
Apple İpad Air 9.7
Apple İpad Air 9.7

Bu internet sitesinin kullanıcıları enucuzyazici.com Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Copyright © 2013 ipad3.com.tr, Fiyat arama motoru - İnternet alışveriş rehberi, Bütün hakları saklıdır.

Enucuzyazici.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır.ipad3.com.tr'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı ipad3.com.tr sorumlu tutulamaz. ipad3.com.tr'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.