En Ucuz Fiyatı Bul
Anasayfa  Tablet PC  Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu
Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu
 

Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu

Amazon Tablet PC

Fiyatı :435.42 TL
 • Ürün özellikleri

 

Amazon Kindle Paperwhite Elektronik Kitap Okuyucu Genel Özellikleri

Amazon Kindle Paperwhite Elektronik Kitap OkuyucuParlak Güneş Işığına Karşı Parlak Ekran...

Kindle Paperwhite’da parlak güneş ışığında bile, kağıt okur gibi hiçbir rahatsız edici parlama olmaz.

Paperwhite ile kılavuzları göz yorgunluğu olmadan rahatça okuyabilirsiniz. Standart tablet ekranlarında ekran yüzeyine doğru ışık verilirken, Kindle’da Next-gen ile arka aydınlatmalı ters ışık ekranın alt kısmına doğru verilir. Böylece gözünüze rahatsızlık verecek yoğun bir ışık huzmesi almazsınız. Kindle Paperwhite'ın süresi tam 8 hafta sürebilir. 


Beyazlatılmış Ekran Karartılmış Metin

 

Son Kindle Paperwhite Kitap Okuyucu Tablet ile daha fazla kontrastın keyfini çıkarın. Beyazlar daha beyaz ve siyahlar daha keskindir. Net metin oluşturmak için blacker vardır. Yüksek çözünürlüklü ekran Baskerville'li ve Palatino dahil zarif yazı seçeneklerine imkan verir. Ve Kindle Paperwhite’ın tüm fontları maksimum okunabilirlik ve konfor için ayarlanmıştır.

kindle paperwhite

Yerinizi Kaybetmeden Sayfaları Çevirin

Son Kindle Paperwhite’da yeni Page Flip özelliği sayesinde yerinizi kaybetmeden sayfa-sayfa, bölüm tarama veya bir göz atma için kitabın sonlarını gözden geçirebilirsiniz.

Kindle Paperwhite üzerinde düzenleme yapın, notlar ekleyin. Beğendiğiniz yerleri Facebook ve Twitter üzerinden paylaşın. Kitaplarınız üzerinde notlar alabilir, silebilir, önemli kelimelerin altını çizebilirsiniz.

GelişmişKindle Paperwhite’da Akıllı Arama özelliği ile girdileri, entegreNew Oxford American Dictionary ile bulunduğunuz yeri kaybetmeden tanımları, kelimeleri, karakterleri Wikipedia’dan öğrenebilirsiniz.

Size uygun metin boyutunu ayarlayarak kendinize mükemmel bir okuma deneyimi tasarlayın. Yorgun gözleri önlemek ve daha uzun süre okumaya devam etmek için sekiz farklı metin boyutundan birini seçin.

kindle paperwhite

Goodreas Dostları İle Paylaş

Dünyanın en büyük e-okuma topluluğuna bağlanabilir, 20 milyondan fazla okuyucuya katılarak kitap severlerin yorumlarını, değerlendirmelerini öğrenebilir, kendi yorumlarınızı paylaşabilirsiniz

kindle paperwhite

Kindle FreeTime

Kindle Paperwhite FreeTime ile daha fazla kitap okuması için çocuklarınızı cesaretlendirin. FreeTime ile çocuklarınız kişiselleştirilmiş profili ile kendi koleksiyonlarından ne kadar okuduklarını, hangi hızda okuduklarını, öğrendikleri kelime sayıları ile kişisel okuma başarılarını takip edin, başarı rozetleri ile ödüllendirin. Böylece kitap okumaya teşvik edin.

Kindle Exclusive ile kitabın iskeletini keşfedin. İlgili fikirler, kurgusal karakterler, tarihsel figürler, yerler ya da ilgi konular için kitap çapında tüm pasajlara bakın. Sadece bir karakterin biyografisi için yakınlaştırın ve adına basılı tutun.

Kindle Paperwhite hafızasında 1.100 kitap tutar. Böylece favori kitaplarınızı nereye giderseniz gidin yanınızdaki kütüphanede tutabilirsiniz.

kindle paperwhite

Ücrertsiz Ödünç Kitap Avantajı

 

Amazon üyesi Kindle sahipleri, kütüphaneye özel erişim hakkına sahiptir. Amazon Prime ile, Kindle sahipleri 100 üzerinde kitabı bir ay süre ile ücretsiz olarak edinebilir, yüzbinlerce New York Times best seller ve 7 Harry Potter kitapları arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Evinizde Wi-Fi-Wi-Fi ağı ya da yolda Wi-Fi-Wi-Fi etkin noktalarına kolayca bağlanın.

kindle paperwhite

Tek El İle Rahatça Oku

Normal bir tablete göre %30 daha hafiftir ve daha incedir. Böylece daha keyifli uzun okuma seansları için PaperWhite’ınızı tek el ile tutabilirsiniz.

kindle paperwhite

 • Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu özellikleri
 • Renk
  Siyah
 • Sabit Disk Kapasitesi
  2 GB
 • Ekran Ebadı
  6.7 "
 • Ekran Türü
  Paperwhite Ekran
 • 3G
  Yok
 • 4G
  Yok
 • Wi-Fi
  Var
 • USB
  Var
 • Boyut
  169 mm x 117 mm x 9,1 mm
 • Ağırlık
  206 Gr
 • Garanti
  24 Ay İthalatcı Firma tarafından garantili
 • Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu resimleri
Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu
Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu
Amazon Kindle Paperwhite 2 Elektronik Kitap Okuyucu

Bu internet sitesinin kullanıcıları enucuzyazici.com Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Copyright © 2013 ipad3.com.tr, Fiyat arama motoru - İnternet alışveriş rehberi, Bütün hakları saklıdır.

Enucuzyazici.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır.ipad3.com.tr'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı ipad3.com.tr sorumlu tutulamaz. ipad3.com.tr'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.